Name: Schulitz
ID: 392
Kreis: Bromberg
Alt. Name: Solec Kujawski
Longitude: 18.2244°
Latitude: 53.0833°
GOV-Kennung: SCHITZJO93CB
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Schulitz

1Ostrometzko6.99 [km]
2Fordon8.12 [km]
3Osielsk14.47 [km]
4Bromberg15.54 [km]
5Staatsarchiv Bromberg16.18 [km]
6Weichselhorst17.96 [km]
7Zolondowo18.65 [km]
8Dobsch20.92 [km]
9Labischin25.06 [km]
10Staatsarchiv Thorn26.52 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Schulitz

Sig. Titel
6/350Akta metrykalne parafii rzymskokatolickiej w Solcu Kujawskim, pow. Bydgoszcz
6/388Akta metrykalne żydowskiej gmniy wyznaniowej w Solcu Kujawskim, pow. Bydgoszcz
6/414Akta metrykalne ewangelicko-unijnej gminy wyznaniowej w Solcu Kujawskim, pow. Bydgoszcz