Name: Serock
ID: 391
Kreis: Schwetz
Alt. Name: Serock, Schirotzken
Longitude: 18.0809°
Latitude: 53.3565°
GOV-Kennung: SEROCKJO93AI
Wohnorte:

Orte in der Nähe von Serock

1Schwekatowo7.04 [km]
2Koronowo10.64 [km]
3Dobsch11.07 [km]
4Weichselhorst14.93 [km]
5Grutschno15.32 [km]
6Zolondowo15.57 [km]
7Heinrichsdorf17.07 [km]
8Ebensee17.49 [km]
9Wtelno17.77 [km]
10Osielsk19.20 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Serock

Sig. Titel
6/364Akta metrykalne parafii rzymskokatolickiej w Serocku, pow. Świecie
6/417Akta metrykalne ewangelicko-unijnej gminy wyznaniowej w Serocku, pow. Świecie